מעבדת תיקונים מקצועית – שירות אישי מהמומחים בתחום

נשמח לעשות כל מאמץ כדי לתקן את המכשירים האהובים שלכם

שירות מיוחד אצלנו ב”פיוז סטריאו” – מעבדת תיקונים מקצועית.
אם יש לכם בבית מכשיר שנזקק לתיקון, בין אם מדובר במערכת חדשה או ישנה, בפטיפון הישן של סבא או ברמקולי העץ הענקיים משנות השמונים של ההורים, רגע לפני שאתם מוותרים וממהרים לחנות לקנות מכשיר חדש, בואו אלינו למעבדה. תיקון של מכשירים קיימים, במידה ואפשר, הוא תמיד מומלץ מכיוון שהוא מאפשר לכם להשקיע ברכיבים חסרים אחרים במקום לקנות מכשיר חדש, וגם מאפשר לשמור על הצליל של פעם עם ציוד וינטג’ נוסטלגי.

מיטב המומחים שלנו, אנשי מקצוע עם המון ידע ושנות ותק, יעשו כל מאמץ לטפל ולדאוג לתקינות המכשירים. כבר כשתביאו את המכשיר אלינו לראשונה, תקבלו חוות דעת מאנשי הצוות שלנו, שימליצו האם כדאי וניתן לתקן את המוצר.

לאחר שהחלטתם על תיקון המכשיר נציע לכם שני מסלולים:
מסלול ראשון (מומלץ) – הכנסת המכשיר למעבדה ואישור לתיקון עד לסכום של 450 ש”ח.
במידה  ולאחר פתיחת המכשיר במעבדה יזהה הטכנאי שעלות התיקון גבוהה מ- 450 ש”ח, נכין עבורכם הצעת מחיר לתיקון. במידה והחלטתם שלא לתקן, תקבלו את המכשיר חזרה ללא כל עלות מצדכם.
מסלול שני – הכנסת המכשיר לבדיקת מעבדה בעלות של 150 ש”ח שלאחריה תקבלו הצעת מחיר לתיקון. במידה והחלטתם לתקן את המכשיר, מחיר הבדיקה יקוזז מעלות התיקון (יש להדגיש כי התשלום על הבדיקה נועד לכסות את עלויות זמן העבודה של הטכנאי, ולכן לא יוחזר במידה ותבחרו שלא להמשיך בתיקון המכשיר).

* על התיקונים שלנו תקבלו אחריות של שלושה חדשים. חשוב לציין שהאחריות היא על התיקון הספציפי שנעשה במכשיר ולא אחריות כללית על כל המכשיר.

בואו למעבדה ונחזיר לכם את הסאונד לחיים