מבקרים רבים טוענים שהרמקולים של חברת Q Acoustics פשוט מנצחים את כל הרמקולים בקטגורית המחיר שלהם, וחלקם בטוחים שגם מול רמקולים במחיר גבוה יותר, ל- Q Acoustics סיכויים מצויינים לנצח. האמת היא שאנחנו לגמרי מסכימים איתם. עם רמקולים מעוצבים להפליא ובאיכות מעולה, ועם ביקורות ותשבוחות ואפילו לא מעט זכיות בפרסים, פלא שמדובר באחד המותגים המומלצים שלנו?

Q Acoustics

הרמקולים של חברת Q Acoustics מציגים איכות שמע מעולה יחד עם עיצוב מופלא וטכנולוגיות חדשניות.

כדי שתבינו על מה אנחנו מדברים, הנה כמה דברים לדעת על Q Acoustics:

  1. חברת Q Acoustics נחשבת לחברה צעירה יחסית בעולם חברות הרמקולים. היא לא מבוססת על מורשת ועל מסורות של שנים, ויש שטוענים שזאת בדיוק הסיבה להצלחתה.
  2. החברה נוסדה בבריטניה בשנת 2006.
    בעוד שחברות אחרות רבות נוסדו על ידי חובבי מוזיקה בעלי אמצעים, מעצבים חובבים או מוזיקאים בדימוס, Q Acoustics נוסדה על ידי מהנדסים מקצועיים עם מטרה אחת ברורה – לפתח מותג רמקולים מהמעלה הראשונה, המבוסס על ביצועי אודיו יוצאים מגדר הרגיל ועל עיצוב ברמה גבוהה.
  3. מאז ש- Q Acoustics נוסדה, היא לא עומדת במקום ולא מפסיקה להתחדש, להשתפר ולחפש כיוונים חדשים ומעניינים. הנה תקציר:

עם הקמתה בשנת 2006 יצאה חברת Q Acoustics עם סדרת 1000 שלה, רמקולי Hi-fi ורמקולים למערכות קולנוע ביתיות, שהפכו במהרה למוצר מבוקש זוכה פרסים.

בשנת 2009, במקביל ליציאת סדרת 2000 שלה, יצאה Q Acoustics עם מוצר חדש: רמקולי QTV 2, שעוצבו במיוחד לשיפור ביצועי האודיו של מסכי טלוויזיה שטוחים.
הרמקולים החדשים הציגו לראשונה בתעשייה אפשרויות ניצול טכנולוגיה לפיזור דרייברים, באופן המתאים ביותר למוצרי AV, ויצרו סאונד אשר ממלא את כל החדר.

בשנת 2011 יצאה סדרת 7000 של החברה, עם רמקולים אשר הכילו את טכנולוגיות אקוסטיות פורצות דרך, אשר פותחו על ידי מהנדסי החברה. מהר מאוד זכתה סדרת מוצרים זו בתואר “מוצר השנה”.

בשנת 2013 יצאה החברה עם סדרת קונספט 20, ושוב עם טכנולוגיה פורצת דרך בתעשייה. טכנולוגיית GelcoreTM איפשרה להפחית באופן משמעותי עיוותים הרמוניים, אפילו בצלילים הכי נקיים, והמוצר זכה שוב בפרס “מוצר השנה” ב-2014.
בנוסף, הציגה החברה בשנה זו לראשונה רמקולי Hi-fi עם תקשורת בלוטות’.

בשנת 2014 יצאה סדרת קונספט 40 והפעם עם רמקולים רצפתיים.
בנוסף, הציגה החברה לראשונה מקרני קול M4, אשר זכו גם הם במהרה בתואר “מוצר השנה”.

בשנת 2015 השיקה החברה את סדרת 3000, עם רמקולי Hi-fi וקולנוע ביתי אשר המשיכו את האופי החדשני של החברה, עם מגוון רחב של רמקולים ברמה עולמית.

  1. ההצלחה של Q Acoustics היא לא רק תוצאה של איכות צליל מצוינת, אלא נובעת גם מהעובדה שצוות העיצוב האקוסטי של החברה מורכב ממהנדסי הרמקולים הטובים בעולם.
  2. והנה דבר אחרון לדעת על Q Acoustics: מחירי הרמקולים של החברה תחרותיים ושווים לכל כיס, ומאפשרים רכישת מוצרים מעבר לרמת מתחילים מבלי שתצטרכו לשבור קופת חיסכון.

אז מה אתם אומרים? השתכנעתם?

מוזמנים לבקר אותנו בחנות (או בדף המותג בחנות אונליין שלנו) ולמצוא במלאי ובתצוגה מבחר גדול של רמקולים מתוצרת חברת  Q Acoustics, מותאמים לצורך האישי שלכם, לפי אופי הצליל הנדרש, דרישות הרמקולים, התקציב, העיצוב ועוד. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם ולהתאים את המוצר הנכון ביותר עבורכם.